ТУР-ВІДПУСТКА “ДОВКОЛА КАРПАТ ЗА 7 ДНІВ”

Вартість : 2345.00 UAH

Маршрут: Львів – Санаторій Карпати –  Мукачево – Берегово – Ужгород – Лумшори – Іза – озеро Синевир – Колочава – Пилипець – Келечин – Нижнє Селище – Велятин – Данилово- Поляниця – Верховина – Яремче – Буковель – Поляниця – Вигода – Гошів – Бубнище – Львів

  Мальовничі гори, замки, вина, термальні та мінеральні води, озера, водоспади, все найкраще, чим багаті наші гори!

 1 день
08:00 Виїзд зі Львова.
Санаторій Карпати.
Екскурсія палацом Шенборна. Серед карпатських живописних гір розташувався один з найгарніших і найромантичніших палаців України – мисливський палац графів Шенборнів (1890р.). Палац оточений гарним парком з багатьма екзотичними рослинами та дивиться на нас 365 вікнами, запрошує через 12 входів у 52 кімнати.

сан карпаты сан карпаты 1 сан карпаты 2
Мукачево.
Екскурсія замком “Паланок”. Тут на одинокій вулканічній горі знаходиться найпотужніша фортеця в Україні – замок “Паланок” (XIV ст.), який спорудив князь Федір Корятович, а овіяла героїчною славою княгиня Ілона Зріні. За наявності вільного часу в Мукачево також можна оглянути ще багато цікавого: каплицю св. Мартина (XIV ст.), палац Ракоці (1663р.) та прекрасну зелену ратушу (1903р.).

мукачево мукачево 1 Мукачево замок
Обід.
Берегово. Столиця угорської України – “Береґсас” славиться басейнами з унікальною термальною водою, що піднімається з глибини 1600 м. та лікує від 86 хвороб, аналоги їй є лише в Новій Зеландії. Містечко має також декілька перлин архітектури: готичний костел Всіх Святих (1370р.), костел реформаторів (XV ст.), “Графський двір” – садиба князя Бетлені (1629р.), величний будинок імперського суду (1908р.) та казино “Золота пава”.
Купання в термальному басейні, дегустація вин.

берегово 1 берегово 3 Берегово дегустация
21:30 Поселення в садиби сільського туризму Берегівського р-ну.
Вечеря. Ночівля.

2 день
08:00 Сніданок і виїзд.
Ужгород. Перша згадка про це вічно прикордонне місто на річці Уж датується 872 роком, воно зачарує своїм шармом і колоритом навіть найвибагливішого туриста. Прогуляйтеся історичною вулицею міста – Корзо, обов’язково огляньте найвідоміший храм міста Катедральний Хрестовоздвиженський собор (1841р.), римо-католицький костел св. Георгія (1775р.), огляньте один з найстаріших в Україні замок (ХIV ст.), Закарпатський музей народної архітектури та побуту (скансен) та обов’язково завітайте в культову корчму “Деца у нотаря”.
Екскурсія містом, замком. 

Ужгород улица Ужгород замок Ужгород Синагога
Обід.
Лумшори. В підніжжі найбільшої полонини українських Карпат полонини Руна знаходиться бальнеологічний курорт Лумшори, який відомий ще з XVII ст. В ньому тісно переплелися райської краси природа і елементи пекла – величезні металеві чани, в яких Вас варитимуть на повільному вогні в мінеральній сірководневій воді.
Купання в чанах. Для більшої насолоди можна чергувати “варіння” в чані і купання в холодній воді. Такий відпочинок окрім незабутніх вражень, приводить до оздоровлення опорно-рухового апарату і омолоджує організм на десять років.

лумшоры1 лумшоры
20:30 Повернення в садиби.
Вечеря. Ночівля.

3 день
08:00 Сніданок і виїзд.
Іза. Неподалік столиці лозоплетіння України, знаходиться оленяча ферма, в якій живуть та приносять велику радість відвідувачам понад сто північних оленів.
Огляд оленячої ферми.

иза1 иза оленечья ферма
Озеро Синевир. 
ЕкскурсіяВізитною карткою Українських Карпат є незрівнянної краси озеро Синевир, знане ще в народі як “Морське око”, воно вабить до себе мальовничими гірськими пейзажами та чистою кришталевою водою, в якій здавна водиться благородна форель. Озеро утворилося приблизно 10 000 років назад на висоті 989 метрів і має максимальну глибину 22 метри.

Обід.
Колочава. Одне з найгарніших сіл Закарпаття, в якому розташовано 10 музеїв, 20 пам’ятників, 50 визначних історичних місць, найвідоміші з яких музей народної архітектури та побуту “Старе село”, музей залізничної справи “Колочавська вузькоколійка” та музей “Колочавський бокораш”. Всіх гостей ласкаво запрошуємо в корчму “Старе село”, де можна почастуватися і побачити сценки із життя горян.
Огляд музеїв і сценки з життя горян.

синевир 2 Синевир Синевир Колочава
Вечеря.
21:00 Поселення в готель в Пилипці.
Ночівля.

4 день
09:00 Сніданок.
Пилипець. Тут з висоти 15 метрів багатьма заворожуючими каскадами між андезиновими скелями скидає води в мальовничу гірську долину один з найкрасивіших водоспадів України – водоспад Шипіт. Він бере свій початок з великого підземного джерела, т.з. “морське око”, в одному з найгарніших місць українських Карпат – полонині Боржава. Перебування тут чудово допомагає відпочити від цивілізації та дає нові життєві сили.
Вільний день, під час якого можна факультативно оглянути водоспад Шипіт, піднятися канатно-крісельною дорогою на гору Гимба, зробити пішохідну прогулянку хребтом полонини Боржава.

водопад шипот
Вечеря. Ночівля.

5 день
08:00 Сніданок і виїзд.
Келечин. Батьківщина президента Карпатської України Августина Волошина славиться також своїм унікальним джерелом природно-газованої мінеральної води “Келечин”, яка відноситься до нарзанів із високим вмістом заліза.
Дегустація унікальної мінеральної води.
Нижнє Селище. Унікальне село в Україні, яке є зразком місцевого господарювання. Мешканці об’єдналися в “Асоціацію місцевого розвитку”, завдяки якій було розбудовано інфраструктуру селища та запрацювала сироварня, яка запрошує Вас на дегустацію різних сортів сира з вином. Сир виготовляється за швейцарською технологією та є найкращим в Україні.
Дегустація сиру. Ті, кому сир засмакує, зможуть його придбати за цінами виробника.

сыроварня1 сыроварня

Велятин. Тут серед мальовничих гір здавна б’ють джерела термальних вод. Місцева вода має в 33 рази вищу мінералізацію за морську воду, також славиться великим вмістом йоду і брому та лікує багато хворіб. Всі хто купаються в термальних басейнах крім лікування отримують великий заряд позитиву та задоволення.
Купання в термальному басейні.


Хуст.
Обід.
Данилово. В цьому селі збереглася фантастична дерев’яна церква св. Миколая (1779р.), що є найвищою і наймальовничішою з усіх дерев’яних храмів Хустщини. Храм є чудовим зразком марамороської готики і може бути втрачений через людську байдужість.
Огляд церкви.
Ділове.
Огляд центру Європи. Ласкаво запрошуємо Вас в діловий центр Європи. Діловий, тому що тут живуть ділові люди, а центр, тому що тут встановлено кам’яний знак, на якому написано: “Постійне, точне, вічне місце. Дуже точно, зі спеціальним приладом, виготовленим в Австро-Угорщині, за шкалою меридіанів та паралелей, встановлений центр Європи. Рік 1887”.

Дилове Данилово
19:30 Поселення в готель в Поляниці.
Вечеря. Ночівля.

6 день
08:00
 Сніданок і виїзд.
Верховина. Етногеографічний центр Гуцульщини, колишнє Жаб’є, що розкинулося на берегах славетної річки Чорний Черемош, окрім мальовничих карпатських панорам має й багато інших принад для вибагливих туристів. Тут Вас гостинно запрошують на концерт-екскурсію в приватний гуцульський музей побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика. Дізнатися про велику гуцульську любов Івана та Марічки, а також сфотографуватися в гуцульському одязі можна в хаті-музею кінофільму “Тіні забутих предків”.

Екскурсія-концерт в музеї Романа Кумлика та екскурсія в музеї “Тіні забутих предків”.

Музей кумлика Верховина музей верховина хата стая Верховина цимбала
Яремче. Відомий кліматичний курорт, що розташований між живописними горами в мальовничій долині річки Прут. Тисячі людей милуються щороку каскадним водоспадом “Пробій” (Яремчанський Гук) та дерев’яним рестораном “Гуцульщина”.
Огляд водоспаду, ресторану Гуцульщина, закупи сувенірами.

Яремче водопад  Гуцульщина ресторан
Обід.
Буковель. Гірськолижлий курорт № 1 в Україні, де можна здійснити підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель (1115м) з якої відкривається чудова панорама Ґорґан і Чорногірського хребта.
Підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель й огляд карпатської панорами, як факультатив відпочинок на штучному озері курорту “Буковель”.

Буковель весна Буковель весна горы Буковель Буковель подьемник
19:30 Повернення в готель в Поляниці.
Гуцульська забава. 

Гуцульска забава 1 Гуцуьска забава скрипка Гуцульска забава Гуцульска забава танец
Вечеря. Ночівля.

7 день
08:00 Сніданок і виїзд.
Вигода.
Карпатський трамвай. Всіх романтиків і шанувальників гір гостинно кличе до себе вузькоколійна залізниця, яка почала будуватися для транспортування лісу бароном Леопольдом Поппером в кінці ХІХ ст. Ширина колії становить 770 мм, це в два рази менше за звичайну залізничну колію. Чотирьохгодинна подорож на т.з. “карпатському трамваї” проходить надзвичайно мальовничим маршрутом по найгарніших та найекологічниших місцях Карпат. Ви зможете милуватися чарівною природою: горами, річками Мізунькою та Свічею, Мізуньськими водоспадами, вгамувати спрагу водою з гірських джерел, скуштувати чай з карпатських трав. Повернувшись додому, Вам ще довго ввижатимуться карпатські краєвиди та долинатиме пісня стрімких потоків із кришталевою водою.
Обід.
Гошів. Відоме по всій Україні відпустове місце завдяки чудотворній іконі Божої Матері (1737р.), яка знаходиться в церкві Преображення (1842р.) Василіянського монастиря заснованого в 1570 р. на Ясній Горі в Карпатах.
Огляд монастиря.

Гошив Ясна гора Гошив икона
Бубнище.
Скелі Довбуша. Ботаніко-геоморфологічний резерват “Скелі Довбуша” – пам’ятка природи державного значення, є групою високих скель площею 100 га, які на фоні лісу й гір створюють невимовної краси гірські пейзажі. Вважається, що скелі використовувалися з давньоруських часів (ІХ-ХІІІ ст.) як наскельні фортеці та сторожові укріплення.

Скели 1 Скели Скели довбуша

22:30 Повернення у Львів.

У вартість ВХОДИТЬ:
проїзд комфортабельним автобусом;
проживання (6 ночей);
супровід гіда-екскурсовода;
екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах;
страхування на час подорожі.

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: 
харчування;
вхідні квитки в туристичні об’єкти;
дегустації та участь в Гуцульській забаві.

Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти та дегустації:
– палац Шенборнів: загальний – 10 грн., школярі – 7 грн.;
– Мукачівський замок: дорослі – 40 грн., студенти, пенсіонери – 30 грн., діти до 14 років – 20 грн.;
– новий термальний басейн “Жайворонок” у Берегово: загальний – 150 грн. (в т.ч. оренда шафки), пенсіонери за віком – 130 грн., діти від 120 до 150 см. – 70 грн., діти до 120 см. – безкоштовно;
– дегустація вин: 50 грн., екскурсія без споживання вина – 25 грн.;
– відвідання культового ресторану “Деца у нотаря” –  загальний – 5 грн., діти до 120 см. – безкоштовно;
– Ужгородський замок: загальний – 45 грн., студентський – 35 грн., дитячий – 25 грн.;
– купання в чанах з водою с. Лумшори:  120 грн./особа, діти до 12 років – 75 грн./особа;
– оленяча ферма: загальний, пенсійний і студентський – 20 грн., школярі – 10 грн.;
– озеро “Синевир”: загальний – 15 грн., студенти і школярі – 3 грн.;
– Етнографічний музей скансен «Старе село» і Музей історії залізниці “Колочавська вузькоколійка”, Філіал музею лісу і сплаву “Колочавський бокораш” ((дорослі – 40 грн., пенсіонери, студенти – 30 грн., школярі – 15 грн.);
– частування і сценки з життя горян в колочавській корчмі “Старе село”, в меню входить: сало, часник, огірок, хліб, весела карпатська водичка: 35 грн./особа;
– водоспад Шипіт: загальний – 10 грн., діти до 10р. – безкоштовно;
– підйом на крісельно-канатній дорозі на гору Гимба: загальний – загальний – 70 грн., діти від 6 до 12 років – 50 грн.;
– дегустація трьох сортів сиру з вином: загальний – 50 грн., школярі – 30 грн.;
– термальний басейн у Велятино: загальний – 100 грн., діти зростом до 140см. – 50 грн.;
– церква в Данилово (добровільна пожертва);
– екскурсія-концерт в музеї гуцульського побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика: загальний і студентський – 25 грн., діти – 20 грн.;
– музей “Тіні забутих предків”: загальний – 20 грн., студенти і діти – 10 грн.;
– підйом канатно-крісельною дорогою на гору Буковель: загальний – 105 грн., пенсіонери і діти до 12 років – 75 грн.
– Карпатський трамвай: загальний, пенсійний, студентський, учнівський – 70 грн.;
– Скелі Довбуша: загальний – 2 грн., діти – 1 грн.

Проживання:
1-2 ночі: затишні садиби сільського туризму Берегівського району з вигодами, номери: 2-х і 3-х місні.
3-4 ночі: відбувається в готелі «Горянин» села Пилипець (номери: 2-х, 3-х, 4-х місні з вигодами в номері).
5-6 ночі: готель “Villa Morishka” у с. Поляниця (на курорті “Буковель”), комфортні 2-, 3-, 4-місні номера зі зручностями у номері.

Харчування (орієнтовні ціни):
сніданки  – 40-45 грн., обіди 65-75  грн., вечері 65-70 грн.

ГУЦУЛЬСЬКА ЗАБАВА!
Щоб повноцінно пізнати гуцулів, їхню вдачу, звичаї, кухню запрошуємо Вас завітати на Гуцульську забаву. Під час забави на Вас чекають:
– страви гуцульської кухні: юшка з білих грибів, бануш з бринзою, чай із запашних цілющих карпатських трав, …
– співи та танці від гуцульської капели “Довбушова тайстра”;
– майстер-класи з гуцульських танців: гуцулка, решето, голубка;
– гуцульські співаночки, коломийки, пісні про Карпати;
– посвята в гуцули;
– і танці, танці, танці під запальну гуцульську музику.
Вартість гуцульської вечері та участь в забаві – 130 грн.
Вартість участі в забаві без вечері – 70 грн.
Примітка: Гуцульська забава відбувається, якщо є група від 25 осіб, що бажають прийняти в ній участь.